Intervistat me veteranet ne Peze!

Sot është 78 vjetori i konferencës së Pezës dhe kjo ditë është përkujtuar nën masat e reja anticovid.Klintoni ishte në Pezë, kur realizoi intervista me veteranë e nostalgjikë të komunizmit dhe kësaj ngjarjeje.

Të Fundit