Intervistat/1 qershori mes urimeve dhe batutave feminore-Stop-2 Qershor 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

Intervistat/1 qershori mes urimeve dhe batutave feminore-Stop-2 Qershor 2021

Dje ishte 1 qershori dhe Klintoni ka dalë në rrugët e Tiranës, për të pyetur fëmijët, sesi festuan dhe cfarë dhuratash morën.Dje transmetuam rastin e qytetarit Pal Përgjegaj, i cili qëndron në burg me akuzën e kultivimit të lëndëve narkotike, në vend të një personi tjetër, me gjeneralitete të njejta.Sot gjykata e la sërish në qeli zotin Përgjegaj, pasi u shpreh, se mund të shqyrtonte vetëm revokimin e masës së sigurisë.Disa javë më parë transmetuam rastin e marrjes së tamponit për covid 19, në emër të laboratorit Intermedica, për qëllime udhëtimi. Policia sekuestroi pamjet filmike, ndërsa vetë Intermedica deklaroi, se ishte falsifikuar dokumenti në fjalë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *