Intermedica/ Ja si shitet pergjigja e tamponit per udhetim, pa bere test-Stop-18 Maj 2021 – Stop
KAMERA E FSHEHTE, Të Gjitha

Intermedica/ Ja si shitet pergjigja e tamponit per udhetim, pa bere test-Stop-18 Maj 2021

Kamera e fshehtë e emisionit “Stop” tregon sot me zë dhe figurë, sesi merret përgjigjia e tamponit për Covid 19, pa e bërë fare testin. Një zotëri i drejtohet klinikës private “Intermedica”, duke kërkuar një dokument testi me barcode, pasi i duhej të udhëtonte drejt Gjermanisë me avion. Sekseri e drejton personin në fjalë në klinikën e Intermedica-s në Fushë-Krujë.Pas disa bisedash i interesuari arrin të marrë përgjigjen e testit të tamponit për Covid 19 për të udhëtuar, edhe pse mund të ishte i infektuar e të kthehej në rrezik për të gjithë pasagjerët e tjerë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *