I riu kërkon të ndihmojë familjet në nevojë, bashkohet me Stop për të shpërndarë ushqime – Stop
HUMANIZEM, KLIPET

I riu kërkon të ndihmojë familjet në nevojë, bashkohet me Stop për të shpërndarë ushqime

Jemi me qytetarin Enio Sadikaj, për të shpërndarë pako ushqimore për 5 familje. Ato janë familjet Nurçe dhe Ago në njësinë 3, zona e Brrylit, familja Noka në Njësinë Administrative Dajt,familjet Cani dhe Shkoza në të madhe. Të 5 familjet në nevojë kanë shprehur mirënjohjen ndaj emisionit “Stop” dhe qytetarit Enio Sadikaj.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *