I dha kokainë dhe ngacmoi seksualisht mbesën, pranga 31-vjeçarit në Kavajë – Stop
Lajme, Të Gjitha

I dha kokainë dhe ngacmoi seksualisht mbesën, pranga 31-vjeçarit në Kavajë

Policia e Kavajës ka arrestuar një 31-vjeçar pasi akuzohet se ka detyruar mbesën e tij të mitur 14-vjeçare të konsumoje kokainë dhe më pas e ka ngacmuar seksualisht.

Më pas K. L., , i dënuar më parë për veprën penale “Vjedhja”, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Mbi 31-vjeçarinë rëndojnë akuzat “Dhuna në familje”, “Ngacmin seksual” , “Prodhim dhe shitja e narkotikëve” dhe “Nxitja për përdorim droge”

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *