Hitparade i absurdit shqiptar-Stop-12 Mars 2021 – Stop
HI.. HI... HI..-PARADE, Të Gjitha

Hitparade i absurdit shqiptar-Stop-12 Mars 2021

Një furgon, që transporton nxënës shkolle në Pogradec, është i tejmbushur. Në lumin Drin nuk reshtin shkarkimet e ujrave të zeza dhe ndotja. Në Shkodër fabrika e aluminit shkakton ndotje mjedisore. Janë këto disa nga videot, që shfaqen e komentohen në rubrikën “hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *