Hitparade i absurdit shqiptar…?! 19 mars 2018 – Stop
Të Gjitha

Hitparade i absurdit shqiptar…?! 19 mars 2018

Këto janë disa nga videot, që u shfaqën dhe u komentuan në emisionin e sotëm të “Stop” në rubrikën “Hitparade i absurdit”.

Një autoambulancë është bllokuar e nuk mundet të kalojë në rrugën “Mihal Duri” në Tiranë. Ndërsa në Laprakë autoambulanca ka nevojë për një dorë burri që të ecë.

Në Durrës, veç rrugëve, është përmbytur edhe autobuzi i universitetit “Aleksandër Moisiu”. Pamje përmbytjesh vijnë edhe nga Porto Romano.

Në Tap të Kuçovës dëmet nga stuhia nuk kanë kursyer as serat e të mbjellave.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *