Himni i Flamurit, qytetaret nuk dine tekstin e kenges. – Stop
“STOP”-I JUAJ

Himni i Flamurit, qytetaret nuk dine tekstin e kenges.

Gazetari i “Stop” ka dalë në ambiente publike, duke u kërkuar qytetarëve, që të këndojnë himnin e flamurit. Shumë prej tyre, nuk e dinë tekstin e himnit, apo në vend të tij, këndojnë këngë të tjera me sfond patriotik.Ky material ishte përgatitur me rastin e festave të nëntorit, por në respekt të tragjedisë së tërmetit të 26 nëntorit, nuk u trasmetua dhe po e shfaqim në emisionin e parë të vitit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *