Gliqeria ne Tirane/ Humori i qytetareve per shfaqjen dhe festimet-Stop-17 Shtator 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

Gliqeria ne Tirane/ Humori i qytetareve per shfaqjen dhe festimet-Stop-17 Shtator 2021

Të mërkurën në Tiranë u mbajtën dy aktivitete kulturore: mbrëmja gala e inaugurimit të sallës së re të Operas dhe baletit me pjesëmarrjen e Ermonela Jahos dhe Placido Domingos.Nga ana tjetër në amfiteatrin e kodrave të Liqenit u mbajt një koncert i këngëtares greke Gliqeria. Në ishim në këtë të fundit dhe morëm intervista dhe emocione të qytetarëve, që ndoqën aktivitetin kulturor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *