Fushata e LSI: Ndjese per kohen qe na keni dhene! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Fushata e LSI: Ndjese per kohen qe na keni dhene!

Në këto ditë të fundit të fushatës elektorale nuk kanë munguar gafat e lapsuset e politikanëve në takime me simpatizantët.Dila Prenga kërkon ndjesë për kohën e dhënë në dispozicion.Një nga anëtaret e FRESH-it, shprehet, se me fuqinë e votë, do të godasim Shqipërinë. Këto momente transmetohen dhe komentohen në emisionin e sotëm në “Stop”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *