Fundi i pedonales/përgjigja boshe e Bashës për aktivitetin e familjarëve 25 shtator 2018 – Stop
Të Gjitha

Fundi i pedonales/përgjigja boshe e Bashës për aktivitetin e familjarëve 25 shtator 2018

Prishja e teatrit kombëtar dhe ndërtimi i kullave në qendër të Tiranës duket se do të cojë edhe në dëmtimin e zonës pedonale në kryeqytet. Futja e mjeteve të tonazhit të rëndë e bën të nevojshme këtë ndërhyrje.Taulant Balla ditën e djeshme në parlament iu referua emisionit “Stop” për një investigim të bilanceve dhe klientëve të kompanisë Landmark në pronësi të kunatit të Lulzim Bashës. Por Basha tha në një studio televizive, se pushteti 5 vjecar ka patur mundësi të kontrollojë cdo aktivitet.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *