Fqinja problematike/ Stop ve ne levizje komisariatin numer 6-Stop-3 Shkurt 2021 – Stop
Të Gjitha

Fqinja problematike/ Stop ve ne levizje komisariatin numer 6-Stop-3 Shkurt 2021

Gazetari i “Stop” shkon të takojë fqinjën problematike, por ajo nxjerr një tjetër version, duke thënë, se është dhunuar ajo nga denoncuesja. E akuzuara pranon, që vuan nga nervat dhe ka probleme edhe ekonomike, pasi është e divorcuar dhe e papunë.Për këtë konflikt u drejtuam në komisariatin e policisë numër 6 dhe drejtuesi i këtij komisariati tha, se cështja do të monitorohet, për të mos patur asnjë lloj problemi.Denoncuesja tregon, se pas interesimit të Stop, inspektori i policisë bashkë me të vëllanë e fqinjës, i shkuan në shtëpi dhe mësohet se ai e mori të motrën në Durrës, në mënyrë, që të mos krijonte shqetësime më.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *