“Fotoja e ditës”, Rama takon Joe Biden në SHBA – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

“Fotoja e ditës”, Rama takon Joe Biden në SHBA

“Fotoja e ditës”, me këto fjalë e ka shoqëruar Kryeministri Edi Rama foton në krah të bashkëshortes Linda Rama së bashku me Presidentin e SHBA-së Joe Biden dhe Zonjën e Parë të Shteteve të Bashkuara, Jill Biden.

Kryeministri Edi Rama ndodhet në New York në kuadër të sesionit të 77- të Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *