Foshnja mbetet e mbyllur në një apartament në Tiranë,momenti kur nxirret nga zjarrfikësit – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Foshnja mbetet e mbyllur në një apartament në Tiranë,momenti kur nxirret nga zjarrfikësit

Një foshnjë 6 muajshe ka mbetur e mbyllur brenda apartamentit në një pallat mëngjesin e sotëm në zonën e “Freskut” në Tiranë.

Sipas informacioneve, nënës i është mbyllur dera dhe ka ngelur jashtë, ndërsa fëmija ndodhej brenda ambienteve të apartamentit. Pasi nuk ka mundur ta hapë e vetme, nëna ka lajmëruar forcat zjarrfikëse.

Sikurse duket në videon e mëposhtëme me ndërhyrjen e forcave zjarrfikëse foshnja është nxjerrë jashtë me shkallë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *