Fituesit e 100 milione lekeve nga Albmarket, marrin cekun ne studio – Stop
TE FTUAR, Të Gjitha

Fituesit e 100 milione lekeve nga Albmarket, marrin cekun ne studio

Të martën në mbrëmje në “Stop” u hodh shorti i kompanisë “Albmarket” ku 10 qytetarë mësuan live, se u bënë fitues me nga 10 milionë lekë të vjetra. Sot ata u paraqitën në studion tonë dhe tërhoqën cekun 10 milionësh, si shpërblim nga kompania, të cilës i kanë besuar blerjet për familjet e tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *