Fier/ Përdhunuan 23-vjeçaren dhe e kërcënuan për para, pranga dy të rinjve. – Stop
Të Gjitha

Fier/ Përdhunuan 23-vjeçaren dhe e kërcënuan për para, pranga dy të rinjve.

Dy te rinj kane rene ne prangat e policise, pasi akuzohen se kane perdhunuar dhe me pas kane kercenuar nje te re. Ngjarja e rende ka ndodhur ne Fier ne datën 5 prill.

NJOFTIMI I POLICISE
Specialistët për Hetimin e Krimeve të Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier ndaluan shtetasit M. G., 26 vjeç (i dënuar më parë për kundërshtim dhe goditje të prokurorit) dhe O. A., 25 vjeç, të dy banues në Fier.

Ndalimi i këtyre shtetasve u bë pas kallëzimit të bërë në DVP Fier, nga një 23-vjeçare se në datën 05.05.2020, në një banesë të tyre në Fier, këta shtetas e kanë përdhunuar dhe e kanë shtrënguar për të përfituar pasuri.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier, në ngarkim të shtetasve M. G. dhe O. A., si autorë të dyshuar për kryerjen e veprave penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura” dhe “Shtrëngimi me anë të kanosjes ose dhunës për dhënie pasurie” e kryer në bashkëpunim

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *