Festivali ”Sunny Hill” në Tiranë, Rama: Dua Lipa do të ndriçojë netët e kryeqytetit – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Festivali ”Sunny Hill” në Tiranë, Rama: Dua Lipa do të ndriçojë netët e kryeqytetit

Për herë të parë, festivali ”Sunny Hill” ikën Prishtina dhe zhvendoset në Tiranë. Lajmin e ka konfirmuar themeluesi i saj, Dukagjin Lipa, i ati i artistes botërore Dua Lipa.

Po ashtu edhe kryeministri Edi Rama, përmes një postimi në rrjete sociale thotë se Dua Lipa dhe të ftuarit e saj, do ndriçojnë netët e Tiranës.

“Lajm i mirë. Festivali “Sunny Hill” vjen në Tiranë, ku në javën e parë të gushtit Dua Lipa dhe të ftuarit e saj do të ndriçojnë netët e kryeqytetit me shkëlqimin e tyre. S’ka si Tirona jo”, shkruan Rama.

Tirana po kthehet në kryeqendër rajonale në Ballkanin Perëndimor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *