“Femrat në instagram si miss, live si King-Kong” djemtë e zhgënjyer nga fotot – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

“Femrat në instagram si miss, live si King-Kong” djemtë e zhgënjyer nga fotot

Filtrat e instagramit janë kthyer në një mënyrë, me të cilën vajzat e shoë bizzit dhe jo vetëm, përpiqen të përmirësojnë imazhin e tyre.Ne kemi pyetur të rinjtë për këtë trend dhe shumë prej tyre thonë, se janë të zhgënjyer nga realiteti i vajzave. Ata shprehen, se kanë në kokë tjetër imazh, por kur takojnë vajzat, u dalin si të tjera.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *