Femijet performojne per emisionin Stop! – Stop
KLIPET

Femijet performojne per emisionin Stop!

Në redaksinë e Stop kanë mbërritur videot e shumë fëmijëve, të cilët përformojnë në vegla muzikore, këngë e arte të tjera. Ata i janë përgjigjur në këtë mënyrë thirrjes dhe sloganit tonë “rri në shtëpi, rri me Stop”, duke u mbushur kohën të vegjëlve.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *