Fëmijët me hashash dhe banorët 5 vjet pa ambulancë 2 tetor 2018 – Stop
Të Gjitha

Fëmijët me hashash dhe banorët 5 vjet pa ambulancë 2 tetor 2018

Fshati Gorre ka 5 vjet pa ambulancë. Banorët ankohen, se janë të detyruar të shkojnë deri në Lac për një gjilpërë, ndaj duhet që komunitetit t’i kthehet ambulanca. Edhe kryeplaku Rrok Vata, i bën thirrje Ministrisë së Shëndetësisë të zgjidhë këtë problem.Nxënës të mitur në Lezhë shfaqen në një video duke pirë lëndë narkotike hashash.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *