Erion Braçe jep dorëheqje nga detyra e zëvendëskryeministrit: Ka një fund – Stop
Lajme, Të Gjitha

Erion Braçe jep dorëheqje nga detyra e zëvendëskryeministrit: Ka një fund

Zv. Kryeministri Erion Braçe ka dhënë një mesazh të koduar nëpërmjet një statusi në rrjete sociale. Ai shkruan se për çdo gjë ka një fund dhe thotë se ndihet i ndëruar që shërbeu për 24 vitet e fundit për njerëzit në nevojë e jo vetëm.

Mesazhi i Braçes:

KA NJE FUND!

I NDERUAR QE SHERBEVA PER NJEREZIT NE NEVOJE,

NE DITET E TYRE ME TE VESHTIRA NE 24 VITET E FUNDIT!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *