Dy turistë të huaj humbasin në Valbonë, policia nis kërkimet – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Dy turistë të huaj humbasin në Valbonë, policia nis kërkimet

Policia e Shkodrës ka nisur kërkimet, pas raportimeve se dy persona kanë humbur në Valbonë.  Bëhet fjalë për dy turistët rus dhe suedezë, të cilët thuhet se kanë humbur kontaktet që dje.

Raportohet se policia ka nisur kërkimet gjatë natës për dy turistët, nga të cilët deri më tani nuk ka asnjë gjurmë.

Aktualisht blutë janë në terren dhe kërkimet vijojnë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *