Durrës/I vuri flakën mbeturinave, 52-vjeçari djeg shtëpinë e fqinjit – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Durrës/I vuri flakën mbeturinave, 52-vjeçari djeg shtëpinë e fqinjit

Një 52-vjeçar në Durrës është arrestuar nga policia pasi një ditë më parë teksa po digjte mbeturina në oborrin e shtëpisë së tij, zjarri i doli nga kontrolli dhe dogji banesën e fqinjit me iniciale I.Q.

Në pranga ka rënë J.M. 52 vjeç banues në Kullë të Durrësit. Ai akuzohet për shkatërrim të pronës me zjarr.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *