”Dua paratë e mia, i mora borxh”, dëshmitë e reja për 27-vjeçaren mashtruese! – Stop
KLIPET

”Dua paratë e mia, i mora borxh”, dëshmitë e reja për 27-vjeçaren mashtruese!

Në datën 17 maj emisioni Stop transmetoi rastin e qytetares Joana Bocaj, e cila premtonte vende pune në këmbim të parave.Por rastet e mashtrimit nga ana e saj nuk kanë fund.Një vajzë tregon, se në muajin mars mars iu premtua një vend pune, dhe Joana Bocaj i tha, se kishte fituar intervistën, pa bërë kurrë një të tillë.Sigurisht, që ky premtim rezultoi mashtrim.Një qytetar tjetër tregon, se i ka paguar Joanës 2 mijë euro për pozicionin e punës ekonomist në Spitalin Memorial të Fierit.Meqenëse të gjitha vendet e punës ishin pranë Spitalit Memorial, ne u interesuam atje për vendet vakante nga korriku i vitit 2021 deri më sot.Nga ana tjetër ne mësuam, se në dhjetor 2021 është bërë një denoncim pranë komisariatit të Vlorës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *