Drogë, armë, fishekë e mijëra euro, arrestohet në Greqi këngëtari shqiptar i muzikës popullore (FOTO+EMRI)

Është arrestuar në Greqi këngëtari shqiptar, Arjan Begaj.

Këngëtari 41-vjeçar i muzikës popullore është arrestuar në Artemida të Athinës, pasi gjatë kontrolleve i janë gjetur 1 kg marijuanë, 50 gramë kokainë, 9.230 euro, 1 pistoletë, 4 fishekë 6.35 mm, 2 automjete, 2 peshore elektronike dhe 4 celularë.

Bashkë me Begajn është vendosur në pranga edhe një shtetas grek. Policia njofton se hetimet janë duke vijuar dhe mund të ketë persona të tjerë të përfshirë.

Të Fundit