“Ditëlindja ime është 50 e kusur” Ahmetaj feston për partinë – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

“Ditëlindja ime është 50 e kusur” Ahmetaj feston për partinë

Në 12 qershor Partia Socialiste festoi 31 vjetorin e themelimit, kohë, që daton me ndryshimin e emrit nga Partia e Punës.Ne ishim aty dhe i pyetëm socialistët, nëse më e rëndësishme për ta është kjo datë, apo ditëlindja e tyre.Socialista apo specialista, sic i ka quajtur i ndjeri Pjetër Arbnori, por të majtët thanë, se do vazhdojnë të mbeten PS.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *