Dhuna në shkollën e Lukovës, shkarkohet mësuesja Miranda Bodini 10 shtator 2018 – Stop
Të Gjitha

Dhuna në shkollën e Lukovës, shkarkohet mësuesja Miranda Bodini 10 shtator 2018

Në Lushnje librat shkollore shiten në gjende të mjerueshme.Prapa shkollës “Skënder Libohova”, magazina që mban dhe shpërndan tekstet shkollore është me myk e me lagështirë. Të premten emisioni “Stop” transmetoi videon e dhunës në shkollën e Lukovës. Komisioni i disiplinës i shkollës është mbledhur sot dhe ka vendosur shkarkimin e mësueses Miranda Bodini dhe vërejtje me paralajmërim për edukatoren Anila Stamati.Kjo e fundit ishte prezent në aktin e dhunës dhe nuk ndërhyri.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *