Deputeti i PS kapet ‘mat’, voton me të dyja duart, shtyp butonin edhe për kolegen – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Deputeti i PS kapet ‘mat’, voton me të dyja duart, shtyp butonin edhe për kolegen

Deputeti i Partisë Socialiste, Baftjar Zeqaj, duket se në seancën plenare që u zhvillua ditën e sotme ka votuar dhe për kolegun e tij.

Në pamjet e mëposhtme tregohet se në momentin që është hapur votimi ai ka votuar elektronikisht edhe për emrin e tij, edhe për atë të koleges Tatiana Piro.

Pra ai ka votuar dhe për veten dhe për Piron i cili në momentin e votimin Piro nuk ka qenë në sallë, ndërsa është kthyer disa minuta më vonë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *