Denoncimi/ QSUT nuk di gje per vjedhjen e pacientes, prokuroria po heton-Stop-8 Korrik 2021 – Stop
Të Gjitha

Denoncimi/ QSUT nuk di gje per vjedhjen e pacientes, prokuroria po heton-Stop-8 Korrik 2021

Denoncuesja, që pretendon, se i kanë humbur sendet më vlerë, kur ishte e shtruar në QSUT, thotë, se e ka bërë denoncimin në komisariatin e policisë nr, 4, por asnjë punonjës policie nuk është dukur, që të shohë nga afër situatën në spital, apo të bëjë verifikime.Në iu drejtuam drejtorisë së QSUT-së, që mohoi të kishte denoncime nga Pavioni i Pneumologjisë. Nga ana tjetër drejtoria vendore e e policisë Tiranë na deklaroi zyrtarisht, se ka kallzim për këtë ngjarje dhe materialet janë referuar në prokurori për hetime.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *