Debat ne terr: kreut te Oshee-se i ikin dritat, Balluku: Jo foto ne erresire-Stop-26 Tetor 2021 – Stop
Të Gjitha

Debat ne terr: kreut te Oshee-se i ikin dritat, Balluku: Jo foto ne erresire-Stop-26 Tetor 2021

Në komisionet parlamentare kanë ikur sot dritat, ndërsa diskutohej pikërisht për energjinë elektrike. Kreu i OSHEE-së Ardian Cela, tha, se mund të kishte rënë celësi. Në një tjetër komision ishte zëvendësministri i energjisë Ilir Bejtaj, i cili tha, se ata, që kanë vrarë veten, nuk e kanë bërë për mospagesën e energjisë, por për mendjen e kokës. Në raportim ishte dhe ministrja Belinda Balluku, e cila u revoltua dhe debatoi me deputetin demokrat Arbi Agalliu, pasi ky i fundit po e fotografonte në errësirë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *