Dashuria adoleshente e Monikes për Metën/ Sondazhi qesharak i PD-së-Stop-24 Mars 2021

Monika Kryemadhi ka uruar sot bashkëshortin Ilir Meta, me rastin e ditëlindjes, duke u shprehur, se e dashuron si një adoleshente përjetësisht.Në telefonat e qytetarëve ka mbërritur një mesazh nga ana e PD-së, që kërkon të klikohet një link, kur mbështetet PD dhe një e ardhme më e mirë për Shqipërinë dhe një tjetër link, kur janë të pavendosur. Ditmir Bushati është shprehur mbrëmë në një intervistë televizive, se ekzekutivi është shndërruar në parti-shtet. Por zoti Bushati nuk mendonte kështu, kur ishte pjesë e ekzekutivit si ministër i jashtëm.

Të Fundit