Cila eshte pjata tradicionale shqiptare, qe preferojnë Vip-at? – Stop
KLIPET

Cila eshte pjata tradicionale shqiptare, qe preferojnë Vip-at?

Gazetari i emisionit “Stop” ishte në një aktivitet për ushqimin e turizmin dhe pyeti personazhet publikë për ushqimin e preferuar shqiptar.Secili kishte nga një përgjigje të vecantë për pjatën tradicionale, që kishte më për zemër. Klintoni i pyeti ata me humor edhe se cfarë konsumojnë para raportit intim.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *