Cfare thone qytetaret e Tiranes per pushimet me korona! – Stop
KLIPET

Cfare thone qytetaret e Tiranes per pushimet me korona!

Pushimet e verës këtë vit janë atipike, për shkak të masave mbrojtëse nga pandemia e koronavirusit. Klintoni u është drejtuar qytetarëve të Tiranës, për t’i pyetur, sesi do t’i modifikojnë pushimet e sivjetshme , në kushtet e reja të mbylljes së kufijve dhe ruajtjes së shëndetit nga covid -19.Shqetësim, por edhe shumë humor përcjellin qytetarët me përgjigjet e tyre për këtë sezon të vecantë veror.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *