Cerrik/ Grabitja e baneses se te moshuarve, prokuroria pezullon hetimin-Stop-12 Maj 2021 – Stop
Të Gjitha

Cerrik/ Grabitja e baneses se te moshuarve, prokuroria pezullon hetimin-Stop-12 Maj 2021

Për vjedhjen e banesës së dy të moshuarve Tahir dhe Sabire Sulmina, ne iu drejtuam Komisariatit të Policisë Cërrik. Por në këtë komisariat kanë mësuar përmendësh përgjigjen, se duhet të drejtohemi me shkrim, duke kaluar përmes zyrës së shtypit të Drejtorisë së Policisë së Elbasanit.Kur priteshin rezultate konkrete për zbardhjen e ngjarjes, njoftohemi nga denoncuesit, se u ka ardhur një letër nga Prokuroria e Elbasanit, ku thuhet, se procedimi penal është pezulluar dhe i është dërguar drejtorisë vendore të policisë Elbasan.Dy të oshuarit vazhdojnë të shprehin frikën e tyre dhe faktin, se ndihen të pambështetur nga policia dhe organet shtetërore.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *