Burri nudo nderpret programin televiziv/ Flamur Noka i pervishet Bashes-Stop-23 Shtator 2021 – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”, Të Gjitha

Burri nudo nderpret programin televiziv/ Flamur Noka i pervishet Bashes-Stop-23 Shtator 2021

Gjatë një programi në NBC në Neë-York, një burrë ka kaluar nga mbrapa studios i zhveshur, duke bërë, që prezantuesit e programit të tremben dhe të fusin reklamë.Një ditë më parë kreu demokrat Lulzim Basha tha, se nuk do të ketë kuvend kombtar, pas thirrjes së këtij forumi nga ish-kryetari Berisha. Por sot në mbrojtje të Berishës doli deputeti Flamur Noka, i cili deklaroi, se kuvendi kombtar do të mblidhet, madje kundër Bashës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *