”Burrë legen e pa të poshtme”, Plas sherri në Kuvend – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

”Burrë legen e pa të poshtme”, Plas sherri në Kuvend

Në seancën e djeshme parlamentare, disa deputeë u përfshinë në debate dhe iu drejtuan njëri-tjetrit me fjalën “turp” pas një debati për një deklaratë të Gazment Bardhit, i cili tha, se një deputet, ish-ministër i PD-së ka vilë me vlerë 700 mijë euro.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *