Berisha: Drejtori i SHISH shkoi direkt nga zyra e Ramës, është pa shkollë – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Berisha: Drejtori i SHISH shkoi direkt nga zyra e Ramës, është pa shkollë

Kreu i PD-së, Sali Berisha ka folur në mbledhjen e kryesisë për emërimin e Drejtorit të  SHISH.  Berisha thotë se drejtori është në shkollim pa afat në SHBA, sepse ishte i pashkollë, ndërsa shton se është emëruar nga vetë Rama.

“Iku edhe drejtori i SHISH. Lajmi nuk është i tillë. Lajmi është se nga zyra e Ramës shkoi një drejtor.

Drejtori është në shkollim pa afat në SHBA, sepse ishte i pashkollë.

Drejtori i ri shkon direkt nga zyra e Edi Ramës.

Të gjitha këto tregojnë për një revansh të papërmbajtur të krimit dhe mafies në Shqipëri”-tha Berisha.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *