Beqaj propozon uljen e pagave dhe pensioneve! – Stop
KLIPET

Beqaj propozon uljen e pagave dhe pensioneve!

Ish-ministri i shëndetësisë Ilir Beqaj ka propozuar uljen e pagave dhe pensioneve, si një mënyrë për t’ia dalë krizës së pandemisë së koronavirusit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *