Bashkia e Sarandës si cifligu i kryetares Koka 6 shtator 2018 – Stop
Të Gjitha

Bashkia e Sarandës si cifligu i kryetares Koka 6 shtator 2018

Kryetarja e bashkisë së Sarandës, Florjana Koka, e ka kthyer institucionin, që drejton, në cifligun e saj.Gurët shkëmborë janë zëvendësuar me mermer të cilësisë së dobët në të gjitha shkallët e qytetit turistik.Por ky nuk është arbitrariteti i vetëm.Punonjësit e bashkisë kanë hyrë e kanë dhunuar pronën private të Fuat Xhaferrit, kur i moshuari dha bashkëshortja e tij nuk kanë qenë në shtëpi.Incidenti ka ndodhur për vit të ri, por ende familja Xhaferri as është kompensuar dhe as ka marrë zgjidhje tjetër.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *