Basha për zgjedhjet e 25 prillit: Ky rezultat nuk do të njihet kurrë – Stop
Lajme, Të Gjitha

Basha për zgjedhjet e 25 prillit: Ky rezultat nuk do të njihet kurrë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha thotë se rezultati i zgjedhjeve të 25 prillit nuk do të njihet kurrë.

Në takimin e zhvilluar me qytetarë në Durrës, kryedemokrati tha se hetimet për procesin zgjedhor është një sfidë për drejtësinë e re.

Kryedemokrati theksoi se PD do të dokumentojë deri në fund provat e masakrës elektorale dhe do ta vazhdojmë betejën.

Është e qartë si ky diell që shndrin që ky rezultat nuk do të njihet kurrë dhe për kë mendon se 25 prilli është mbarimi i betejës tonë për t’u siguruar durrsakëve dhe të gjithë shqiptarëve të ardhmen që meritojnë në vend të masakrës mbi demokracinë, mbi familjet e tyre, mbi bizneset e tyre, mbi të  ardhëm e tyre e ka gabim. Beteja jonë vazhdon dhe do të vazhdoje deri në përmbysjen e regjimit Rama-Doshi.-tha Basha

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *