Banorët e Bërzhitës shtrojnë vetë rrugën e shpallin “pavarësinë”. 6 prill 2018 – Stop
Të Gjitha

Banorët e Bërzhitës shtrojnë vetë rrugën e shpallin “pavarësinë”. 6 prill 2018

Banorët e fshatit Mihajas,Lugë e Poshtme, Njësia Administrative Bërzhitë, vuajnë për 5 kilometra rrugë. Ata i kanë hedhur rrugës zhavorr vetë, por Renaldo, që shkoi mes tyre, shprehet me humor, se kjo mund t’u quhet ndërtim pa leje dhe mund të përfundojnë në burg.Në fund, Renaldo premton të ndihmojë komuntetin, të shpallë pavarësinë për t’u vetëmenaxhuar…?!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *