Avokatja humb gjyqin e mashtron qytetaren: Kam çuar letrat në hipotekë. 22 maj 2018 – Stop
Të Gjitha

Avokatja humb gjyqin e mashtron qytetaren: Kam çuar letrat në hipotekë. 22 maj 2018


Urani Dhima nga Lushnja, tregon në “Stop”,sesi u mashtrua nga avokatja Alma Bala, të cilën e pajtoi për një problem pronësie.Urania e ka paguar Almën dhe kjo e fundit ka humbur gjyqin në shkallën e parë dhe në Apel, por zonjës Dhima i thotë, se gjyqi është fituar dhe tani letrat janë në hipotekë për certifikatë pronësie.E pytur nga gazetarja e emisionit, Alma Bala pranon, se gjyqet janë humbur. Juristja e hipotekës, Elfrida Bilbili, deklaron, se nuk ka asnjë aplikim në emër të zonjës Urani Dhima, apo përfaqësueses së saj ligjore.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *