Austria e Holanda lejojne rinisjen e punes per shtepite publike! – Stop
KLIPET

Austria e Holanda lejojne rinisjen e punes per shtepite publike!

BE miratoi listën e vendeve, që lejohen të hyjnë nga sot në vendet e unionit, por Shqipëria përjashtohet nga kjo listë.Nga ana tjetër Austria dhe Holanda rikthejnë sot funksionimin e shtëpive publike, si një aktivitetet më të prekura nga pandemia e koronavirusit

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *