Akti i paprecedent i kryebashkiakes, kontrollon telefona te punonjësve! 27 nëntor 2018 – Stop
Të Gjitha

Akti i paprecedent i kryebashkiakes, kontrollon telefona te punonjësve! 27 nëntor 2018

Sonda Insight, e nisur në 5 maj drejt planetit Mars, mbërriti dhe mundi të sjellë pamje nga planeti i kuq.Kryetarja e bashkisë së Prrenjasit, Miranda Rira, u ka marrë celularët punonjësve, me pretendimin, se dekonspironin informacione. Ajo ka thirrur dhe një teknik celularësh, për të hapur dhe kontrolluar informacionin e vartësve të saj.Kreu i AKEP-it, Ilir Zela, i është drejtuar me një letër publike Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, ku i kërkon zgjidhje për procesin e degraduar të aplikimit për pasaportë biometrike. Zela bën thirrje, që të marrë fund ky poshtërim për shqiptarët.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *