Aksidentohet autobusi i Kombinatit, përplaset me koshin e mbeturinave dhe …

Një tjetër autobus është aksidentuar në Tiranë. Këtë herë ka qenë autobusi i linjës Kinostudio-Kombinat, i cili është përplasur në afërsi të zonës së Misto Mame.

Sipas news 24 urbani është përplasur me një kosh mbeturinash.

Fatmirësisht nga përplasja nuk ka pasagjerë të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Sikurse duket nga fotot mjetit të transportit publik i janë thyer xhamat e dyerve.

Të Fundit