Aksidenti Bulqizë, nuk merren pamjet e kamerave të sigurisë dhe provat. 17 prill 2018 – Stop
Të Gjitha

Aksidenti Bulqizë, nuk merren pamjet e kamerave të sigurisë dhe provat. 17 prill 2018

Emiliano Lami, babai i djalit të aksidentuar në Bulqizë,i kërkon OPGJ Artur Braho, të marrë si provë parafangon e gjetur. Por ky i fundit, megjithëse e fton të dorëzojë provën, nuk përgjigjet më. Madje polici roje thotë, se nuk mund ta lerë provën, se ai që e ka fshehur, do të mbajë përgjegjësi. Përmes dëshmive, “Stop” ka mësuar, se nuk janë sekuestruar kamerat e sigurisë në asnjë prej subjekteve, që kanë aktivitet në rrugën Bulqizë-Shupenzë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *