Abuzimi në poliklinikën 8, Fundjava rehabiliton shtëpinë e Hoxha Tahsinit 26 qershor 2018 – Stop
Të Gjitha

Abuzimi në poliklinikën 8, Fundjava rehabiliton shtëpinë e Hoxha Tahsinit 26 qershor 2018

Një ditë më parë “Stop” transmetoi me dokumenta shkeljet e drejtoreshës së poliklinikës numër 8, Nevila Shtino.Sot shfaqim edhe mungesën e mjekes pediatre ditën e dielë në këtë ambulancë. Ministria e Shëndetësisë ka ngritur një grup pune për verifikimin e situatës.Fundjava ndryshe ka ndërmarrë nismën për rehabilitimin e shtëpisë muze të Hoxha Tahsinit.Arbër Hajdari, presidenti i Fundjavës, ka bërë bashkë në këtë nismë edhe përfaqësuesin e komunitetit mysliman dhe kryebashkiakun e Konispolit, Shuaip Beqiri.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *