A ekziston më dashuria? Qytetarët përgjigjen për Shën Valentin – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

A ekziston më dashuria? Qytetarët përgjigjen për Shën Valentin

Tirana është zbukuar sot për festën e Shën Valentinit. Në celebrimin e ditës së të dashuruarve ka ndihmuar edhe moti me diell. Ne ishim sot mes atyre, që e festuan këtë datë dhe sjellim intervistat dhe atmosferën e festës.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *