2 vite burg e konfiskim të pasurive, Apeli lë në fuqi vendimin për ish-kryeprokurorin Adriatik Lalla – Stop
Lajme, Të Gjitha

2 vite burg e konfiskim të pasurive, Apeli lë në fuqi vendimin për ish-kryeprokurorin Adriatik Lalla

Dënohet me 2 vite burg ish-kryeprokurori Adriatik Llalla. Lajmi u bë sot i ditur nga gazetarja Klodiana Lala për BalkanWeb.

Gjykata e Apelit të Tiranës ka lënë në fuqi vendimin në fjalë, që përfshin edhe 5 vite heqje të së drejtës për të ushtruar funksione publike si dhe konfiskim të pasurisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *