“1.2 milione euro per 4 dite” sa harxhuan deputetet per pushime – Stop
“STOP”-I JUAJ, KLIPET

“1.2 milione euro per 4 dite” sa harxhuan deputetet per pushime

Mbrëmjen e djeshme nisi punën sesioni i ri parlamentar. Ne ishim në ambientet e jashtme të Kuvendit dhe i pyetëm deputetët për pushimet e verës.Shumica e tyre thanë, se kanë pushuar në Shqipëri. Vec pushimeve, një tjetër pikë, në të cilën i ngacmuam parlamentarët, ishte zgjedhja e veshjes së tyre.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *